VIANOČNÝ SVET HRAČIEK

15. 12. 2017 PR
VIANOČNÝ SVET HRAČIEK

Pamätáte si na vaše Vianoce, keď ste boli deťmi? To čaro zdobenia stromčeka, kapra vo vani a túžobného očakávania Ježiška? Určite nám dáte za pravdu, že nič vás tak nepoteší, ako radosť vašich detí z darčeka, ktorý si priali. Najobľúbenejšie sú u detí, pravdaže hračky. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi z predajne ALLTOYS.

Dievčatá milujú bábiky. Nás zaujala tá, ktorá má so sebou navyše aj zvieracieho kamaráta, koňa. Spolu na aute s prívesom brázdia celý svet a radi zaparkujú aj pod vaším vianočným stromčekom!

Deti zo všetkého najradšej napodobňujú svojich rodičov, a preto niet divu, že vaša dcérka sa pri vás rada motá v kuchyni pri varení. Čo keby jej Ježiško priniesol tento rok miniatúrnu kuchynku?

Chlapci zasa po tatinovi obľubujú autá. Jedno nikdy nestačí, a preto im rovno kúpte plnú garáž áut!

Ak máte doma malého vedca, ktorého baví objavovať všetko okolo, teleskop bude zásahom do čierneho!

Milujú vaše deti zvieratká, no chce to ešte chvíľku čas, aby dorástli na ich starostlivosť? Urobte kompromis a skúste to s interaktívnym tigríkom Tylerom! Predvádza skvelé kúsky – pohybuje očami, ušami, chvostom, hlavou aj zvyškom tela. Skúste na Tylera zarevať ako tiger a sledujte, ako vám odpovie!

Spev, tanec a melódie fungujú na deti ako magnet. Darujte im pod stromček hudobnú pohybovú hru Safari Bim Bam, s ktorou sa nudiť určite nebudú!

Majú vaše deti rady dynamiku, postreh, jednoducho akciu? Hra Zem Mesto je pre ne!

Tiež dostávate denne milión otázok PREČO, a máte pocit, že máte doma malého detektíva? Pri hre Cluedo sa vašim deťom ich dedukcia rozhodne bude hodiť!

Tak šup do hračkárstva ALLTOYS, už budúcu nedeľu sú Vianoce!

Galéria k článku

VIANOČNÝ SVET HRAČIEK
VIANOČNÝ SVET HRAČIEK
VIANOČNÝ SVET HRAČIEK
VIANOČNÝ SVET HRAČIEK
VIANOČNÝ SVET HRAČIEK
VIANOČNÝ SVET HRAČIEK
VIANOČNÝ SVET HRAČIEK

Diskusia k článku