TVORÍME NA VEĽKÚ NOC

12. 03. 2018 PR
TVORÍME NA VEĽKÚ NOC

Jar je úžasné ročné obdobie, kedy sa spolu s prírodou prebúdzame opäť k aktivite, naberáme nový elán a chuť do každého nového dňa. Predlžuje sa svetlo, vonku je stále teplejšie a slnko nás láka na prechádzku alebo šport. Oživte aj vašu domácnosť a skrášlite si ju milou jarnou dekoráciou, ktorú v pohode zvládnete aj sami! Zapojte do tejto kreatívnej činnosti aj vaše deti. Uvidíte, ako sa potešia! Utužíte si vzťahy a budete sa môcť naviac popýšiť vlastnoručným originálnym „handmade“ dielkom!

Najlacnejšou a zároveň najoriginálnejšou variantou, kde načerpať inšpiráciu je zájsť do prírody. Prirodzené farby, tvary a veci vám okamžite vnuknú nápad a môžete sa pustiť do toho!

Ak ešte vonku nenatrafíte na živé kvety, improvizujte. My sme napríklad našli na prechádzke machom obrastené konáriky alebo slimačie búdky. V obchode sme si už potom dokúpili iba dekorácie ako veľkonočné vajíčka, farebné stužky alebo iné figúrky. Fantázii sa medze naozaj nekladú. Ak zájdete napríklad do predajne Pepco alebo Kvety Victor v OC Laugaricio, nájdete tam mnoho drobností, ktoré do aranžmánu alebo jarnej výzdoby môžete zakomponovať.

Konáriky sme postupne k sebe spájali klasickým špagátom. Potom sme k nim pripevnili vajíčka už pripraveným špagátom alebo tavnou pištoľou. Okolie sme potom ešte ozdobili mašličkami zo stuhy. Celý aranžmán položte na tácku a do stredu ešte môžete umiestniť väčšiu figúrku veľkonočného zajaca alebo kuriatka.

Podobným spôsobom si môžete pripraviť aj veľkonočný veniec na dvere. V obchode si opäť kúpite iba slamený kruhový základ, na ktorý si už pripevníte živé alebo umelé kvety spolu s dekoráciami.

Prajeme vám krásnu Veľkú noc!

Galéria k článku

TVORÍME NA VEĽKÚ NOC
TVORÍME NA VEĽKÚ NOC
TVORÍME NA VEĽKÚ NOC
TVORÍME NA VEĽKÚ NOC
TVORÍME NA VEĽKÚ NOC
TVORÍME NA VEĽKÚ NOC

Diskusia k článku