ŠPECIÁLNY NARODENINOVÝ VÍKEND PLNÝ ZLIAV V OC LAUGARICIO!

10. 04. 2018 PR
ŠPECIÁLNY NARODENINOVÝ VÍKEND PLNÝ ZLIAV V OC LAUGARICIO!

Obchodné centrum Laugaricio má pred sebou špeciálny víkend, ktorý sa bude niesť v znamení nekonečnej zábavy! Centrum sa 14. a 15. apríla 2018 zmení na jeden veľký festival kávy, čaju a čokolády, kde si okrem lahodných chutí užijete aj vystúpenia, latte art show a fantastické nákupy! OC Laugaricio totiž oslavuje svoje 9. narodeniny a vy predsa nemôžete chýbať!

Staňte sa VIP pozvaným hosťom, kde je pozvánkou práve vaša Laugaricio karta! Iba s ňou sa dostanete k ochutnávkam vyberaných sladkých delikates, a to celkom zdarma!

Ak ste sa ešte nestihli zaregistrovať a chceli by ste získať Laugaricio kartu do narodenín, ešte stále máte šancu! Zaregistrujte sa cez váš mobil, tablet alebo počítač na www.laugariciokarta.sk alebo cez klubový automat, ktorý nájdete priamo v centre na info kútiku Pardon. Ak tak urobíte do piatka 13. apríla do 12:00, kartičku si budete môcť vyzdvihnúť priamo na narodeninovej oslave a využívať tak všetky výhody už počas narodeninového víkendu.

Okrem ochutnávok zdarma si budete môcť s Laugaricio kartou uplatniť jedinečné zľavy v prevádzkach centra.

Tu je malá ochutnávka aprílových zliav.

Obísť všetky stánky sladkého festivalu, roztancovať sa na vystúpeniach, či nakupovať po celý víkend za skvelé ceny, to chce pohodlnú a fashion obuv. V predajni A PRO SPORT si môžete nakúpiť nové modely športovej obuvi všetkých značiek z kolekcie Jar 2018 so zľavou 20%.

Zažiarte na narodeninovej párty s novou bižutériou z predajne INFINITE, ktorá môže byť vaša so zľavou až 50%!

Vznášajte sa na obláčiku sviežich vôní produktov značky Manufaktura! Vyberte si krém na ruky, parfém, či balzam na pery z predajne Manufaktura so zľavou 15%.

Chcete byť na oslave fashion? V predajni CCC si teraz do 30. apríla kúpite druhý lacnejší produkt so zľavou 30%. Akcia platí na lacnejší pár obuvi alebo kabelku.

Odlišujte sa a vybočte z davu! V predajni Tom Tailor, Mustang, Desigual objavíte originálne kúsky z novej kolekcie, ktoré kúpite so zľavou 10%.

Prehľad všetkých zliav nájdete na webstránke www.laugariciokarta.sk.

A to nie je všetko!

Aj vy milujete nákupy v OC Laugaricio? Iba počas narodeninového víkendu 14. a 15. apríla 2018 budete môcť využiť jedinečné narodeninové zľavy, ktoré sú platné pre všetkých. Poďte sa na ne pozrieť!

Voňavý sprchový gél, hydratačné mlieko alebo dekoratívna kozmetika? V kúpeľni jednoducho stále niečo chýba. Zavítajte do Drogérie Teta, kde pri nákupe nad 20€ získate zľavu 10%. Zľava sa nevzťahuje na nápoje z automatu, darčekové karty a počiatočnú detskú výživu.

Plánujete v najbližšej dobe výlet do prírody alebo jarnú turistiku? Všetko do vašej výbavy nájdete v predajni NORD BLANC, kde na novú kolekciu dostanete zľavu 20%.

Sledujete nové trendy a s každým ročným obdobím vám do botníka musia pribudnúť nové kúsky? Využite zľavu 20% na topánky a kabelky v predajni CCC.

Šperky sú večné a sú vraj najlepšími priateľmi žien. Zastavte sa v prevádzke Sofia a hoďte si špeciálnymi Sofia kockami. Ak budete mať šťastie, môžete získať zľavu 2 až 24% na všetky strieborné šperky.

Počasie vonku aj blížiace sa leto nás opäť ťahá ku športu. Vyberte si nový outfit alebo doplnky z novej kolekcie predajne A PRO SPORT so zľavou 20%.

Patríte medzi vždy elegantne oblečených mužov a vo vašom šatníku by sa našli iba vyberané kúsky? Doplňte si ho o novú kolekciu jar a leto z predajne Blažek s 20% zľavou.

Exotika a ázijský štýl. Ak sú vám blízke hravé farby a pestré vzory, nová kolekcia predajne HUMANIC vám bude po chuti! Tieto, ale aj nadčasové kúsky si tu teraz môžete zakúpiť so zľavou 40%. Akcia platí na druhý lacnejší výrobok. Zľavu nie je možné kombinovať s inými cenovými akciami a neplatí na nákup darčekovej karty. Zľava platí v termíne 13.- 15.4.2018.

Na jar začína obdobie svadieb a rodinných udalostí. Máte už vybraný oblek, košeľu alebo doplnky? Stavte na módu z predajne Adam, kde si teraz môžete uplatniť zľavu 20%. Akcia platí na celý sortiment, okrem už zľavneného. Zľavy nie je možné kombinovať.

Je šport a pohyb vašou láskou? Umocnite si športové zážitky s kolekciou oblečenia a doplnkov z predajne Adidas - HZH sport, kde celý sortiment, okrem už zľavneného, získate so zľavou 10%.

Ozdobte sa šperkami z predajne Klenoty-Trend, kde na striebro, Swarovski šperky a oceľ získate zľavu 30%. Okrem toho pri nákupe Pandora šperkov nad 149€ získavate Pandora tašku ako darček. Platí do rozdania zásob.

Uvedené zľavy sú platné iba počas narodeninového víkendu 14. a 15. apríla 2018. Zľavy nemožno sčítať ani kombinovať a platia do vypredania zásob.

Rezervujte si v diári dátum 14. a 15. apríl 2018, pretože ste vítaní na narodeninovej oslave a nákupoch v OC Laugaricio!

 

 

 

Diskusia k článku