OC LAUGARICIO VÁS POZÝVA NA NARODENINOVÚ OSLAVU!

28. 03. 2018 PR
OC LAUGARICIO VÁS POZÝVA NA NARODENINOVÚ OSLAVU!

Aké máte plány na víkend 14.-15. apríla 2018? Rezervujte si čas pre OC Laugaricio, pretože ste všetci srdečne pozvaní na ich sladkú párty! Celý tento víkend sa totiž v OC Laugaricio bude niesť festivalom kávy, čaju a čokolády.

Sobotným programom vás bude sprevádzať moderátor Roman Juraško. Uvidíte famóznu latte art show, zdobenie torty a roztancuje vás skupina Funkiez. V nedeľu sa zasa pri spoločných aktivitách zabaví celá rodina! Tvorivé dielničky, tanečné vystúpenia a mnoho iného!

Naviac, všetci držitelia Laugaricio karty budú môcť celkom zdarma ochutnávať lahodné delikatesy! Že VY ju ešte nemáte? Tak šup šup! Vezmite si váš smartfón, tablet, či počítač, zadajte www.laugariciokarta.sk alebo ak ste v centre, tak choďte priamo na info stánok Pardon a zaregistrujte sa čím skôr! Do niekoľkých dní vám potom príde mailová notifikácia, že vaša karta je pripravená na vyzdvihnutie v centre a hurá na nákupy a výhody členov!

Odskočte si na narodeninách aj na výhodné nákupy! Vedeli ste, že bločky z OC Laugaricio nie sú len tak hociaké bločky? Ak ich totiž zaregistrujete ako člen Laugaricio karty do súťaže, môžete vďaka nim vyhrať krásne ceny! Mega nákup od Kinekusu za 3000€, kolieskové korčule od Intersportu v hodnote 200€, pobyt pre dve osoby do hotela Elizabeth a mnoho ďalších cien! Súťaž trvá od 14. februára do 24. júna 2018.

Poďte osláviť 9. narodeniny OC Laugaricio!

 

 

Diskusia k článku