Nový obchod Manufaktura

31. 05. 2013 PR
Nový obchod Manufaktura

MANUFAKTURA je značka českej kozmetiky a obchodnej siete. Kozmetika Manufaktura využíva priaznivých účinkov českého piva, moravského vína, karlovarskej žriedlovej soli, bylín a pod. Každá z týchto ingrediencií má svoje jedinečné vlastnosti, ktorými je výnimočná. Pre kozmetiku Manufaktura je kvalita na 1. MIESTE - všetka kozmetika je dermatologicky testovaná, využívame prvotriedne prírodné suroviny, na receptúrach spolupracujú odborníci z oblasti kozmetiky i  kúpeľníctva. PONÚKAME AJ EXTRA ŠETRNÉ KOZMETICKÉ RADY- bez obsahu sulfátov, ropných produktov, alergénov, farbív ...
 
ORIGINÁLNY DIZAJN - výnimočnú pozornosť venujeme tiež dizajnu, vďaka čomu sú naše produkty ozdobou každej kúpeľne a obľúbeným darčekom.

Hlavnou myšlienkou nášho konceptu sú "Domáce kúpele". Snažíme sa naučiť zákazníkov relaxovať a starať sa o seba prostredníctvom našej kvalitnej kozmetiky, originálnych doplnkov a zaujímavých receptov na domáce kúpele. Je len na nich, či sa rozhodnú pre regeneračnú kúru s pivnou kozmetikou, relaxačný rituál s medovkou, antistresový večer s levanduľou, spevňujúcu procedúru s vínnou kozmetikou alebo iný rituál.
A prečo vlastne domáce kúpele ..? Žijeme v hektickej dobe plnej stresu a napätia - stále sa niekam ponáhľame, za niečím sa naháňame, niečo nestíhame. Je preto dobré, vyčleniť si aspoň občas chvíľu času len pre seba a oddýchnuť si.

Interiér je navrhovaný a riešený tak, aby vytvoril milé, útulné a voňavé prostredie, prirodzene pozývajúce okoloidúcich ďalej, evokujúc príjemne známe domáce prostredie a "staré dobré časy" a umocňujúce kúpeľnú atmosféru. Sme šťastní, že sa nám podarilo vytvoriť typ obchodu, do ktorého sa zákazníci radi vracajú, a v ktorom radi trávia čas nakupovaním. Často k nám zákazníci vchádzajú so slovami .. " idem si k vám na chvíľu oddýchnuť, zrelaxovať, pokochať sa vašimi krásnymi produktmi  a nadýchať sa tej úžasnej vône ..."

Prevádzku MANUFAKTURA nájdete v obchodnom centre Laugaricio v Trenčíne.

www.manufaktura.cz

Galéria k článku

Nový obchod Manufaktura
Nový obchod Manufaktura
Nový obchod Manufaktura
Nový obchod Manufaktura
Nový obchod Manufaktura
Nový obchod Manufaktura
Nový obchod Manufaktura
Nový obchod Manufaktura

Diskusia k článku