Casting Schwarzkopf Elite Model Look 2017

11. 05. 2017 PR

V OC Laugaricio sa 28.apríla konal už ďalší ročník modelingovej súťaže Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK. Piatkovým popoludním sprevádzala Trenčanka, topmodelka Michaela Kocianová, ktorá sa zároveň opäť stala aj ambasádorkou súťaže a spolupodieľala sa na výbere semifinalistov. Spoločnosť jej na pódiu a v porote robil riaditeľ súťaže pre SR a ČR, charizmatický Saša Jány.

Účastníci museli prejsť meraním a pohovorom so zástupcami agentúry Elite. Každý získal darček a mohol sa zapojiť do žrebovania o vlasovú kozmetiku Schwarzkopf, stylingu Rowenta, dekoratívnej kozmetiky Artdeco či modernej bieliacej zubnej kozmetiky Blanx. Modelky agentúry Elite Bratislava predviedli nové trendy v oblasti účesov a farieb pre rok 2017 - Schwarzkopf Looks. Záujemcovia, ktorí si chceli nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy mohli absolvovať analýzu vlasov od značky Schwarzkopf, či nechať sa nalíčiť dekoratívnou kozmetikou Artdeco.

Vybrané dievčatá a mladí muži sa v auguste zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v Španielskej sále Pražského hradu. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na 34. ročník svetového finále Elite Model Look.       

Mottom tohto ročníka sa stala jedinečnosť, schopnosť byť samým sebou a odlišovať sa od ostatných, čo je kľúčovým vo svete profesionálneho modelingu. Konkurencia je obrovská a už nestačí len pekná tvár, výška a miery. Organizátori preto apelovali aj na pridané hodnoty ako vzdelanie, profesionalita, silná osobnosť, zdravé sebavedomie a výhodou samozrejme ovládanie angličtiny.

Všetkým nádejným modelom a modelkám z Trenčína držíme palce!

 

Diskusia k článku