APRÍLOVÉ ZĽAVY S LAUGARICIO KARTOU

06. 04. 2018 PR
APRÍLOVÉ ZĽAVY S LAUGARICIO KARTOU

Je apríl! Odviažte sa a rozbláznite s novými zľavami s Laugaricio kartou!

Vybočte z radu a buďte iná! Dajte zelenú pestrým farbám a vzorom značky Desigual a nakúpte si v predajni Tom Tailor, Mustang, Desigual novú kolekciu so zľavou 10%.

Hľadáte na jar nový pár topánok, ktoré s Vami prekorzujú mestom a zavedú Vás k novým zážitkom? Objavte ich v predajni CCC, kde na druhý produkt, lacnejší pár obuvi alebo kabelku, získate do 30.apríla 2018 zľavu 30%.

Ako chutí jar? Vôňou sladkého ovocia! Dajte si teraz v predajni COFFEESHOP COMPANY nápoj s malinovou príchuťou iced raspberry shake 0,3l, ktorý teraz získate za vstupnú uvádzaciu cenu 2,2€, namiesto bežnej ceny 3,3€.

Váš dom, Váš hrad! Ak si aj Vy potrpíte na vzhľad Vášho domova a záhrady, navštívte predajňu IBO Laugaricio, kde nájdete všetko pre správneho chlapa a domáceho kutila! V apríli naviac kúpite náradie a stroje značky Villager so zľavou 20%. Zľava sa vzťahuje len na nezľavnený tovar.

Aj Vám zvyknú vône pripomenúť človeka alebo konkrétny moment? Zažite jarné dobrodružstvá s Vašou novou vôňou z Fann parfumérie, kde teraz celý sortiment kúpite so zľavou 10%.

Premýšľate už dlhšie nad zmenou štýlu a šatníka? Zahoďte zábrany a odviažte sa v predajni Tommy Hilfiger Denim, Scotch & Soda, Calvin Klein! Novú kolekciu si tu teraz nakúpite so zľavou 10%.

Toto nie je 1. apríl, to sú nové zľavy s Laugaricio kartou!

https://issuu.com/oc_laugaricio/docs/brozura_laugokarta_4_2018_web

Diskusia k článku