PROGRAM NA APRÍL V OC LAUGARICIO

26. 03. 2018 Pozvánky
PROGRAM NA APRÍL V OC LAUGARICIO

Mesiac apríl je vraj tým najbláznivejším v roku. Súhlasíte? OC Laugaricio apríl miluje nielen preto, že prichádza jar, ale aj kvôli tomu, že oslavuje narodeniny! Tento rok je tomu už presne 9 rokov, čo vám toto centrum prináša tie najlepšie nákupy a nezabudnuteľné zážitky pre celú rodinu!

Príďte sa spoločne podeliť o tieto radostné momenty na veľkú narodeninovú párty, počas celého víkendu 14.-15. apríla 2018. Oslava sa premení na jeden sladký festival kávy, čaju a čokolády. Ste držiteľmi Laugaricio karty? Využite exkluzívne VIP výhody členov a ochutnajte lahodné delikatesy úplne zdarma!

V sobotu vás bude pestrým programom sprevádzať sympatický moderátor Roman Juraško. Uvidíte latte art show, zdobenie torty, deti sa vybláznia pri zábavných aktivitách a súťažiach a roztancuje vás skupina Funkiez. Nedeľa sa bude niesť v znamení hier, radosti a zábavy pre deti. Venovať sa im budú animátorky z Kultúrneho centra Aktivity, ktoré pre ne majú pripravených veľa prekvapení a činností. Príde aj tanečná skupina Bambula, ktorá vás dostane svojimi rytmami!

Okrem toho sa počas celého víkendu môžete tešiť aj na skvelé nákupy, ktoré si vychutnáte za ešte lepšie ceny! Nezabudnite sa potom zapojiť aj do súťaže a nahrávať bločky z vašich nákupov v OC Laugaricio nad 1€. Môžete tak urobiť cez klubový automat v info stánku Pardon alebo na www.laugariciokarta.sk a hrať o skvelé ceny! Hráte o mega nákup za 3000€ v Kinekuse, kolieskové korčule od Intersportu, víkendový pobyt v hoteli Elizabeth a mnoho ďalších výhier!

Aj počas apríla budú pre vás pripravené pravidelné aktivity, medzi ktorými si nájde každý člen rodiny niečo pre seba. Chystáte sa na nákupy s deťmi? Vy si vybavte všetko potrebné a deti nechajte pri hrách a veselej angličtine v detskom kútiku, každý utorok a štvrtok od 17:00. Naviac, v utorok 3. a vo štvrtok 5. apríla 2018 sú pre deti pripravené špeciálne veľkonočné hodiny!

Máte chuť tvoriť alebo sa odreagovať a radi by ste si zároveň oživili byt originálnou dekoráciou? Zavítajte každý utorok od 17:30 na tvorivé ateliéry pre dospelých, kde sa vám bude venovať šikovná animátorka Mirka. Nebudú chýbať ani divadelné soboty pre deti, kedy si už 7. apríla pozriete Klauniádu a 21. apríla predstavenie Janko a Marienka. Program začína vždy o 16:00.

Urobte si chvíľku pre seba a začítajte sa aj do nového jarného čísla Laugaricio Magazínu, ktoré je už na ceste do vašich poštových schránok a nájdete ho aktuálne v stojanoch obchodného centra. Nová móda, články a tipy, ktoré vás zaujímajú!

https://issuu.com/oc_laugaricio/docs/magazin_laugaricio_1_2018_web_final

 

 

Diskusia k článku