Pozvanie na Dobrý bazár Trenčianskej nadácie prijal Karol Csino

09. 12. 2016 Pozvánky
Pozvanie na Dobrý bazár Trenčianskej nadácie prijal Karol Csino

Dobrý bazár je súčasťou veľmi príjemnej atmosféry vianočných trhov Mesta Trenčín. V poslednú adventnú sobotu 17. decembra príde dobročinnú akciu Trenčianskej nadácie podporiť aj spevák, herec a moderátor Karol Csino.

Do dobrého bazáru možno darovať užitočné veci z domácnosti, umelecké diela, drobnú bižutériu, športové potreby, hračky, funkčnú elektroniku a samozrejme knihy, platne či CD. Predmety je možné doniesť do kancelárie nadácie v kine Hviezda v pracovných dňoch od 5. decembra v čase od 9,00 do 16,00. O inom čase sa dá dohodnúť na tnn@trencianskanadacia.sk alebo 0903175863.

Darované predmety sa budú predávať na Mierovom  námestí 17. decembra v čase od 10,00 do 18,00. Okrem partie dobrovoľníkov bude možné o dobré ceny licitovať aj s veselými klaunmi Vladom Kulíškom a Adrianom Ohrádkom a hosťom bazára Karolom Csinom. Zozbieraná suma poputuje do nadačného fondu Dr. Klaun, ktorý prostredníctvom umelcov - bábkohercov, mímov, klaunov i kúzelníkov prináša radosť a smiech deťom chorým, či inak hendikepovaným, dlhodobo odlúčeným od rodiny, predovšetkým do špeciálnych internátnych základných škôl, domovov sociálnych služieb a liečební po celom Slovensku.

Dobrý bazár v Trenčíne organizovala Trenčianska nadácia prvýkrát v roku 2011 ako dobročinnú akciu, ktorej výťažok bol použitý na nákup interiérového vybavenia pre dojčiace mamičky s deťmi hospitalizované na Pediatrickej klinike v Trenčíne. Odvtedy pozvanie do Trenčína prijali viaceré známe osobnosti, Adela Banášová, Marta Sládečková a Eva Máziková.

Diskusia k článku