Desiaty ročník Otvor srdce, daruj knihu

10. 11. 2014 Pozvánky
Desiaty ročník Otvor srdce, daruj knihu

Uplynulo už desať rokov odkedy Trenčianska nadácia spustila svoj predvianočný projekt Otvor srdce, daruj knihu. Počas deviatich ročníkov láskaví darcovia obdarovali 1817 malých čitateľov.

Detské knihy, ktoré aj tento rok môžu anonymní darcovia zakúpiť v piatich trenčianskych kníhkupectvách sú adresované deťom z trenčianskych rodín nachádzajúcich sa dočasne či dlhodobo v sociálnej núdzi. Projektom sa snaží Trenčianska nadácia splniť detské túžby, podporiť ich vzťah k čítaniu a rozvíjať individuálne darovanie. Darované knihy sa do rúk všetkých 234 detí dostanú ešte pred Vianocami počas krátkeho divadelného zážitku, ktorý pre deti pripravuje Trenčianska nadácia v spolupráci s Mestským divadlom Trenčín.

Aj v roku 2014 vás Trenčianska nadácia pozýva do kníhkupectva Panta Rhei – Gandalf v ZOC MAX, Panta Rhei v OC Laugaricio, LIBRI na Braneckého ulici, Biopredajne Malý princ na Mierovom námestí a Knihy pre každého v OD Prior v Trenčíne. Pridajte sa k rodine dobrodincov, ktorým myšlienka darovania nie je cudzia a naplňte detské priania a sny o rozprávkach, životných príbehoch a fantáziách, ktoré dokáže sprostredkovať kniha.

Diskusia k článku