Vyčarujte trendy outfit z basic kúskov!

26. 08. 2014 Móda a životný štýl
Vyčarujte trendy outfit z basic kúskov!

Netreba sa meniť ani na kúzelníka, aby ste pomocou kúskov, ktoré patria do basic kolekcie každej ženy, vytvorili trendový outfit, ktorý bude zakaždým pôsobiť celkom ináč a z vás urobí vždy inú ženu. My sme to skúsili s klasickým bielym tielkom a nesmrteľnými džínsami. Ich kombináciou s kúskami z rôznych štýlov vznikli outfity, ktoré si môže dovoliť každá z nás. Sú totiž štýlové, nenáročné na počet vecí v šatníku a šetrné aj k našej peňaženke.

Ak vás teda každý deň pred odchodom z domu chytá zúfalstvo z otázky, čo si dať zasa na seba, stavte na klasické kúsky. Tie sa určite nájdu aj vo vašej skrini a ich správnou kombináciou si viac nebudete musieť robiť vlásky na čele.

 

Slečna nebezpečná
Aj z nenápadných riflí a bieleho topu sa môže vyvinúť nebezpečná a trochu drzá kombinácia. My sme sa ju snažili zjemniť hravými okuliarmi a príveskom, ktoré ladili s farbou modelkiných nechtov. Celkový dojem podčiarkla čierna listová kabelka, ktorá rebelku vo vás trochu skrotí. Kombinovali sme základné farby a pracovali s kúskami, ktoré opäť zladíte s hocičím, čo nájdete vo vašom šatníku. Skrátený top vás okrem tejto kombinácie príjemne rozžiari aj s krátkymi letnými šortkami. Kombinácia s džínsami však tiež nie je na zahodenie, čo poviete?

Reserved: top 9,99€, kabelka 34,99€, okuliare 9,90€, náhrdelník 8,99€

Viac skvelých outfitov nájdete na: http://www.laugariciofashionblog.com/blog/vycarujte-trendy-outfit-z-basic-kuskov

Galéria k článku

Vyčarujte trendy outfit z basic kúskov!
Vyčarujte trendy outfit z basic kúskov!
Vyčarujte trendy outfit z basic kúskov!

Diskusia k článku