Štýlovo späť do školských lavíc!

01. 09. 2014 Móda a životný štýl
Štýlovo späť do školských lavíc!

Umožnite školákom štýlový návrat do školy! Svetlo sveta uzreli nové jesenné kolekcie, ktoré ulahodia prianiam nejedného teenagera!

Dni, ktoré patrili prázdninujúcim školákom  a poskytovali im množstvo priestoru na ich vlastné letné aktivity, sa neúprosne na najbližších desať mesiacov skončili. S nástupom novej sezóny a s jeseňou súvisiacim návratom do školy sú spojené aj zmeny v šatníku a časté otázky, čo na seba.

Spríjemnite svojim školákom návrat do školy novou štýlovou kolekciou, vďaka ktorej sa budú cítiť trendy a do školských lavíc sa im bude skutočne ľahšie vracať. Aktuálne trendy sú svieže, mladistvé, preferujúce pohodlie a komfort. Naznačujú tiež osobitý štýl typický pre teenagerov a školákov, vďaka ktorému vyniknú a odlíšia sa.

Pohodlie z predajne Cropp Town
Klasické káro, čisté línie a XXL nápisy či výrazné logá. Toto všetko udáva smer novým kolekciám na jeseň 2014. Nohavice a mikiny, ktoré zahrejú a trendy tričká či košieľky, ktoré využijete, keď vykukne lenivé septembrové slniečko, vystrkujúce rožky počas babieho leta. Toto všetko a ešte omnoho viac ponúka najnovšia kolekcia z predajne Cropp Town. Tá je ako stvorená pre neposedných školákov, ktorí chcú vyzerať maximálne trendy i nedbalo zároveň.

Viac outfitov a potrebných informácií nájdete na: http://www.laugariciofashionblog.com/blog/stylovo-spat-do-skolskych-lavic

Galéria k článku

Štýlovo späť do školských lavíc!
Štýlovo späť do školských lavíc!
Štýlovo späť do školských lavíc!

Diskusia k článku