Štýl spočíva v detailoch!

06. 08. 2014 Móda a životný štýl
Štýl spočíva v detailoch!

Byť štýlová a trendy nie je vždy len o nosení najnovších módnych kúskov, ktoré ešte len dorazili do obchodných prevádzok a žiaria v celej svojej novote a kráse. Niekedy ani najnovší a značkový kúsok nemusí splniť svoj účel, ak nie je celkový outfit dotiahnutý do konca a premyslený do najmenších detailov.

Ak myslíte na všetky časti odevu, vrátane úpravy vlasov, nechtov či mejkapu, vtedy by mal byť výsledok ideálny. V žiadnom prípade však nehovoríme o nosení značkových vecí či najnovších výstrelkov módy od hlavy až po päty. Máme skôr na mysli vždy sviežo pôsobiace vlasy, prirodzený mejkap, úsmev a udržiavané nechty. Niekedy je totiž menej viac. Ak pôsobíte upravene  ste zladená do jedného štýlu, úspech je takmer zaručený. A nemusí to byť ani vďaka najnovším trendom.

Znalkyne štýlu už tušia, že byť IN sa dá byť aj v neforemných maxi šatách či teplákoch, ak ich vhodne skombinujete a stavíte na detaily, ktoré váš outfit dotiahnu do víťazného konca. Preto, keď každý deň stojíte pred svojim šatníkom a uvažujete čo vziať na seba, nezabudnite ani na tie najmenšie detaily. Budete dnes nosiť hodinky? Po akých siahnete? Bude to nenápadný kúsok k formálnemu outfitu alebo vintage úlovok, ktorý podčiarkne vašu osobnosť?

Viac skvelých kúskov nájdete na: http://www.laugariciofashionblog.com/blog/styl-spociva-v-detailoch

Galéria k článku

Štýl spočíva v detailoch!
Štýl spočíva v detailoch!
Štýl spočíva v detailoch!

Diskusia k článku