Parkouristi zo skupiny Freerun Slovakia exkluzívne na fashion fotografiách!

11. 11. 2014 Móda a životný štýl
Parkouristi zo skupiny Freerun Slovakia exkluzívne na fashion fotografiách!

V Trenčíne vedú freeruningovú a parkourovú školu Freerun School, v ktorej učia všetky vekové kategórie robiť to, čo ich baví. Na Slovensku sa zviditeľnili predovšetkým unikátnym projektom Castel Run, no nezaostáva ani ich kolekcia športového oblečenia. Pre Laugaricio Fashion Blog nafotili šesť skvelých outfitov priamo z prevádzok obchodného centra!

Skupina sympatických športovo založených mladíkov z Trenčína neváha aktívnym spôsobom využívať svoj voľný čas. Ten pretavili do podoby unikátneho projektu Castle Run, v ktorom atraktívnou formou predstavujú krásy slovenských hradov. Dych vyrážajúce kúsky spojili so slovenskou históriou, ktorú nenásilne obohatili o prvky súčasných trendov medzi mladými ľuďmi. Parkouristi zo skupiny Freerun Slovakia si dokonca navrhujú aj vlastné oblečenie, ktoré prezentujú pod značkou Born To Trick. To však tentokrát nepredviedli. Obchodné centrum Laugaricio navštívili s cieľom vybrať si outfity, ktoré vyhovujú ich štýlu mimo športového zápolenia. Odprezentovali ich skutočne jedinečným spôsobom.

Šesť jedinečných outfitov, pri ktorých sa chalani na chvíľku zahrali na stylistov a modelov v jednej osobe nájdete tu: http://www.laugariciofashionblog.com/blog/parkouristi-zo-skupiny-freerun-slovakia-exkluzivne-pre-laugaricio-fashion-blog

Diskusia k článku