Na trón zasadla kráľovská modrá!

22. 09. 2014 Móda a životný štýl
Na trón zasadla kráľovská modrá!

Vsaďte na istotou a zažiarte aj počas jesene! Pomôže vám k tomu elegantná a sofistikovaná kráľovská farba. Tá sa najčastejšie vyskytuje práve na elegantných blúzkach, sakách či kostýmoch, no nevyhli sa jej ani mladistvé sukne či trendy tričká s aktuálne veľmi modernou potlačou.

Hoci letu vládli multifarebné trendy a žiarivé odtiene farieb, ktoré sa v niektorých jesenných kolekciách ešte stále držia zubami-nechtami, jeseň otvára dvere nenápadnejším a tmavším farbám. Tie však nie sú o nič menej veselé, no omnoho ľahšie sa kombinujú so zvyškom vecí vo vašom šatníku. Lídrom spomedzi jesenných farieb je okrem vínovej červenej jednoznačne kráľovská modrá, ktorá je symbolom luxusu a vznešenosti. Nie je vtieravá, no zároveň je veselšia a o niečo výraznejšia ako neutrálna čierna. Vyskytovala sa už na šatách britskej panovníčky Charlotte a dodnes je obľúbenou farbou britskej kráľovskej rodiny na čele s vojvodkyňou Kate Middleton.

Ako je to s kráľovskou modrou? V pravom slova zmysle ide o tmavý odtieň tejto farby, ktorý pôsobí skutočne distingvovane  a skvele vás bude reprezentovať na rôznych oficiálnych stretnutiach, ktoré si vyžadujú elegantný odev. Dá sa však nosiť aj počas bežného dňa, ak ju skombinujete s kúskami, vhodnými na menej oficiálne príležitosti. Pôsobí totiž nenútene a mierumilovne, no zároveň aj trochu autoritatívne!

Vsaďte na túto farbu aj vy! Pristane totiž nielen brunetkám a blondínam, ale aj červenovláskam!

Viac tipov, inšpirácií a outfitov nájdete na: http://www.laugariciofashionblog.com/blog/na-tron-zasadla-kralovska-modra

Galéria k článku

Na trón zasadla kráľovská modrá!
Na trón zasadla kráľovská modrá!
Na trón zasadla kráľovská modrá!

Diskusia k článku