Kúzlo Vianoc u vás doma

24. 11. 2014 Móda a životný štýl
Kúzlo Vianoc u vás doma
Čas, kedy sa v obývačkách začnú vynímať vianočné jedličky sa od domácnosti k domácnosti líši. Môžeme si však byť istí, že keď na Štedrý deň zazvonia vianočné zvončeky, symbol Vianoc, ozajstný vianočný stromček, nechýba u nikoho doma.

Časy, keď bol vianočný stromček s pár venčekmi na dverách jedinou vianočnou dekoráciou, sú nenávratne preč. Dvere sa otvorili celému svetu kúzelných sviatočných ozdôb, ktorými si môžeme svoje príbytky premeniť na ozajstnú vianočnú rozprávku. Nazrieť do zimnej krajiny môžete aj návštevou predajne Naomi v OC Laugaricio, ktorá vás nadchne neobmedzeným sortimentom vianočných dekorácií.

Nechýbajú v ňom typické zvieratká, akými sú soby, ľadové medvede alebo dokonca sovy či drobné vtáčatká. Trblietajúce sa hviezdičky, srdiečka a guľky sú tradičnou samozrejmosťou. Očarujúci sú najmä snehuliaci vyrobení zo slamy a dreva, ľadové korčule pripravené na zavesenie priamo na stromček či jagajúca sa vianočná mini jedlička.

Nalaďte sa na vianočnú nôtu už teraz a vyčarujte úsmev na tvári nielen sebe, ale aj svojim blízkym a zútulnite si vaše príbytky krásnymi doplnkami.
 
Ešte viac skvelých tipov nájdete na: http://www.laugariciofashionblog.com/

Galéria k článku

Kúzlo Vianoc u vás doma
Kúzlo Vianoc u vás doma
Kúzlo Vianoc u vás doma

Diskusia k článku