Daždivá jeseň? Nevadí!

15. 09. 2014 Móda a životný štýl
Daždivá jeseň? Nevadí!

 Prší? Všade plno kaluží, mlák a blata? Nevadí! Je čas vytiahnuť tajný tromf z rukáva! Dajme šancu štýlovým gumákom, vďaka ktorým sa už nebudeme musieť počas upršanej jesene vyhýbať chodeniu von ani v tých najväčších dažďoch! Ak totiž aj neforemné, ale vďakabohu praktické a úžasne pohodlné gumáky vieme správne nosiť, môžu sa stať nosným prvkom nášho štýlu!

Na okno šľahajúce kvapky dažďa, kvôli ktorým by sme najradšej ostali ležať po celý deň v posteli, sa so septembrom už akosi spájajú, a to či chceme, alebo nechceme. Aby sme sa však vyhli obchádzaniu mlák, uskakovaniu pred špliechajúcimi autami či balansovaniu na obrubníkoch, stačí na chvíľu vymeniť lodičky či baleríny za klasické gumáčiky!
No dobre, nehovoríme tak celkom o klasických gumákoch, aké ešte aj dnes nájdeme v záhradnej výbave našich starých rodičov, ale o ich novej a štýlovej modifikácii, ktorá naše nožičky spoľahlivo ochráni pred nekonečným množstvom mlák, ktoré na nás po ceste do školy či práce číhajú na každom rohu.


Dnes sa už dajú skombinovať s kadečím, a to naozaj doslova. V predajni BOARD PARADISE sme našli vydarené a veselé, ale za to nevnucujúce sa gumáčiky, ktoré boli navrhnuté spolu s kolekciou cestovných tašiek, kufrov či malých športovných tašiek. Skombinovali sme ich s trendovými čiernymi mini z teplejšieho materiálu a kufríkom zo spomínanej kolekcie. Vďaka tejto kombinácii vám veru do topánok nenatečie!

Viac outfitov a tipov nájdete na: http://www.laugariciofashionblog.com/blog/dazdiva-jesen-nevadi

Diskusia k článku