Čo si obliecť na promócie?

26. 06. 2013 Móda a životný štýl
Čo si obliecť na promócie?

Alebo ako módne a vhodne zaujať

Obávate sa, že na slávnostné oblečenie miniete príliš veľa a šaty si už pravdepodobne nikdy neoblečiete? Nezúfajte! Obchody v OC Laugaricio, ktoré sme poctivo obehali za Vás, ponúkajú šaty za prijateľné ceny vhodné práve na túto príležitosť a to najlepšie... sú nositeľné aj mimo akademickej pôdy!

Nesmierne dôležité je zosúladiť oblečenie vkusne nielen z hľadiska módnych trendov, ale aj podľa etikety. Dlhé, krátke, čierne alebo farebné? Tak aké vlastne majú byť? Tu je pár tipov:

Krásne vzorované šaty sme objavili v H&M, pre elegantný vzhľad odporúčame zlatý opasok a ladiace lodičky alebo sandáliky (nezabudnite však na pančuchy!)

 

H&M vie, že malými čiernymi šatami ešte nikto nikdy nič nepokazil, ak tak nechcete urobiť  Vy, na preberanie diplomu odporúčame prehodiť si cez obnažené ramená štólu. Ak sa chcete odlíšiť, zvoľte namiesto klasických čiernych lodičiek napríklad  takéto ružovkasté a s nimi zlaďte aj doplnky.

 

Červené šaty z Marks & Spencer majú výborný strih, obopínajú postavu na tých správnych miestach... K tomu čierne lodičky, ladiace doplnky a máte postarané nielen o slávnostný šat na promócie, ale aj na prípadné pracovné pohovory!

 

Peplum  - malá suknička na šatách, tričkách, či sukniach (aby ste nemuseli gúgliť J) je horúcim trendom nielen  zahraničí, kde ho už nosí hádam každá celebrita, ale i u nás a takéto krásne peplum šaty (na výber v dvoch farbách) sme našli v Marks & Spencer.  Stačí ich len doladiť lodičkami v čiernej, červenej alebo púdrovej farbe, prípadne zlatými sandálikmi.

 

Ďalšie univerzálne šaty z M&S, za ktoré sa na promóciách určite hanbiť nemusíte, strih Vám pekne zvýrazní pás a sukňa do A zas boky.

 

Diskusia k článku