ZAMILOVANÉ FEBRUÁROVÉ ZĽAVY S LAUGARICIO KARTOU

06. 02. 2018 PR
ZAMILOVANÉ FEBRUÁROVÉ ZĽAVY S LAUGARICIO KARTOU

Všade vo vzduchu je láska! Poďte sa zamilovať do nových februárových zliav s Laugaricio kartou!

Konečne nám začala tá pravá zima! Poďte sa zohriať do OC Laugaricio a vezmite so sebou aj vašu lásku alebo kamaráta! V COFFEESHOP COMPANY pre vás máme pripravený horúci nápoj HOT LEMONADE v akcii 1+1 zdarma.

Nakupujete potraviny do zásob? Alebo zvyknete variť na viac dní dopredu? S vákuovými balíčkami Foodsaver vám jedlo vydrží ako čerstvé! Kúpite ich v predajni IBO LAUGARICIO s 20% zľavou.

Pred nami sú posledné dni fašiangovej sezóny. Využite ich ešte na zábavu na plese! Páni si môžu vybrať obleky z predajne ADAM, ktoré tu teraz kúpia so zľavou 10€ a dámy zasa spoločenské šaty z predajne INFINITE so zľavou 20%.

Slnečné zimné počasie a mráz so snehom priam lákajú k zimným športom. Že ste si ešte tento rok nestihli kúpiť výstroj? Príďte to napraviť do predajne INTERSPORT a vyskúšajte značku PROTEST, ktorej kolekciu si môžete kúpiť s 50% zľavou!

Podarujte na Valentína vašej milovanej strieborné šperky so sladkovodnou perlou z predajne SOFIA, ktoré teraz kúpite so zľavou 10%.

Dážď, sneh a zrážky počas zimnej sezóny dávajú vašim stieračom určite zabrať. Ak už dosluhujú, vymeňte ich za stierače značky BOSCH z predajne SGL Garáž, ktoré kúpite so zľavou  5€.

Každá dáma chce byť na Valentína neodolateľná a zažiariť pred svojím milovaným. Vyberte si na Valentína, 14. februára, vaše osudové topánky alebo kabelku z novej kolekcie v CCC a získajte iba v tento deň s Laugaricio kartou zľavu 20%.

Krásny a zamilovaný február praje Laugaricio karta!

https://issuu.com/oc_laugaricio/docs/brozura_laugokarta_2_2018_web

Diskusia k článku